Протестанти

Окупанти викрали баптистського пастора Леоніда Пономарьова та його дружину Тетяну з Маріуполя

Озброєні люди у військовій формі та в масках викрали баптистського пастора Леоніда Пономарьова та його дружину Тетяну з їхнього дому в окупованому Росією Маріуполі 21 вересня, повідомляє Forum 18, дослідницька організація свободи віросповідання, що базується в Осло, Норвегія.

Джерело: evangelicalfocus

6 жовтня родичі, члени церкви та інші лідери Ради баптистських церков не знали, де пара і чому їх викрали. Делегація пасторів поїхала в кілька міст, щоб поспілкуватися з владою, але не отримала жодної корисної інформації.

За даними Forum 18, сусіди сказали, що вони «виразно чули стогін та крики», коли військові в масках і без розпізнавальних знаків забирали Пономарьових з дому. За повідомленнями, спочатку їх привезли до відділення міліції та пообіцяли звільнити після референдуму про приєднання «Донецької народної республіки» до Росії. Однак цього не сталося.

Раніше у вересні військовослужбовці відвідали церкву пастора Пономарьова, яка перебуває у приватному володінні й не досягла офіційного визнання з боку влади. За даними південнокорейської організації Voice of The Martyrs, яка підтримує зв’язок із церквою, солдати попросили церкву відкрити приміщення для проведення референдуму про анексію, але члени церкви відмовилися. У відповідь на це підтримувана Росією влада опечатала будівлю.

Наступної неділі церква зібралася знову. Військові прибули під час богослужіння, обшукали будівлю на наявність «екстремістських» матеріалів і затримали пастора. Пізніше його відпустили.

Ввечері 21 вересня Леоніда та Тетяну викрали.

Як повідомляє Form 18, 1 жовтня діти Пономарьових виступили із заявою, в якій подякували членам церкви за молитви про їхніх батьків. «Вже 10 днів ми нічого про них не знаємо», – написали вони. − Група членів церкви з Маріуполя та Ростова [у Росії] обійшла всі відомства та установи, не тільки в Маріуполі, а й в обласному центрі [Донецьку], і ніде нам нічого не сказали про наших батьків».

Читайте також:

Через два дні Міжнародна рада церков у зверненні до своїх членів і громад по всьому світу попросила, щоб заклики про допомогу Пономарьовим прямували «ТІЛЬКИ з церков Російської Федерації».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!