Україна

Чи готові українці до можливих проблем з опаленням взимку? Опитування

Згідно з результатами опитування КМІС, проведеного протягом 4-27 грудня 2022 року, 74% українців вважають, що їхні оселі готові до можливих проблем з опаленням взимку.

Джерело: zn.ua

Станом на вересень 2022 року, 70% респондентів зазначили, що їхні будинки готові до можливих проблем з опаленням взимку. З них 24% вважають себе повністю готовими, а 47% українців вважають себе більш-менш готовими й стверджують, що потрібно ще трохи попрацювати, щоб повністю підготуватися.

Так, за три місяці частка тих, хто вважає своє житло повністю готовим до проблем з опаленням узимку, зросла з 24% до 34%. Ще 40% вважають себе скоріше готовими, але водночас вважають, що ще є, що покращити.

Частка опитаних, які у вересні вважали свої родини неготовими до зими та проблем з опаленням становила 24%, у грудні зменшилась до 21%.

У вересні частка тих, хто зазначав, що їхня родина не готова до зими й мали проблеми з опаленням, становила 24%, а у грудні вона знизилася до 21%. Загалом більшість українців у кожній категорії вважають себе більш-менш або повністю готовими до можливих проблем.

Отже, загалом більшість громадян України в кожній категорії вважають себе більш-менш готовими або повністю готовими до можливих проблем з опаленням взимку. В той самий час жителі заходу, сіл і містечок і заможніші українці стверджують, що краще підготувалися до зими.

Так, у регіональному вимірі частка «повністю готових» зменшується з 43% на Заході до 26% на Сході України. Водночас навіть на Сході 68% вважають себе частково чи повністю готовими до можливих проблем. За типом поселення частка зменшується з 48% серед жителів сіл до 22% серед жителів великих міст.

Читайте також:

Київський міжнародний інститут провів опитування серед 995 респондентів у всіх регіонах України, крім окупованих територій, до 24 лютого та серед українців, які виїхали за кордон після початку повномасштабної війни. Інтерв’ю проводилися через телефон за допомогою комп’ютера на основі випадкової вибірки номерів мобільних телефонів.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button