Релігійні свята

Нове життя завдяки воскресінню Христа: 24 квітня східні християни святкують Великдень

«Христос воскрес! Воістину воскрес!», – саме з такими словами вітають східні християни один одного 24 квітня 2022 у святковий день Великодня. Воскресіння Христа дарує нове життя віруючим в Ісуса.

Христос зробив повноцінне, щасливе, вічне та з надлишком життя знову можливим. І все, що Він хоче від нас, щоб ми нарешті почали жити по-справжньому.

Євангеліст Іван скорочує свій опис чудес, щоб сказати про головне – про життя, яке відкрилося в Ісусі.

«Багато ж і інших ознак учинив був Ісус у присутності учнів Своїх, що в книзі оцій не записані. Це ж написано, щоб ви ввірували, що Ісус є Христос, Божий Син, і щоб, віруючи, життя мали в Ім’я Його!» (від Івана 20:30).

Ось він, головний пункт свята: «Це ж написано, щоб …».

Щоб ми ввірували та життя мали.

Лише через віру в Христа та Його чудесне воскресіння відкривається можливість нового життя, вихід на новий рівень. Лише через приєднання до Нього ми причащаємося нового життя, в якому більше немає смерті.

Християнство – це не вчення, не релігія, не система, але життя, життя у Бозі, життя з Богом. Це фонтан щастя, що б’є всередині, це водоспади надмірної щедрості Божої, недосяжна глибина Його наповнюючої присутності.

Бог чекає від нас не засвоєння всіх істин, не складання іспитів на праведність та догматику. Він чекає на нашу готовність зробити наступний крок до нового життя.

Він чекає, коли ми зробимо стрибок віри у Його потік. Коли ми злетимо і не впадемо.

Коли ми дізнаємося про смак справжнього життя і засміємося від щастя. Коли наші тлінні тіла осяють небесне світло. Коли страх смерті та схильність до гріха втратить свою магічну силу.

Коли завжди й скрізь ми переживатимемо Присутність Божу. Коли ми будемо оточені та захищені Його турботою з усіх боків.

Коли Його життя стане нашим. Коли нашим життям стане Він. Коли ми будемо Його.

Автор: Михайло Черенков

Джерело: ieshua.org з посиланням на cherenkoff.blogspot.com

Друзі, вітаємо всіх з радісним святом Великодня! Нехай Ісус Христос житиме у вашому серці й буде особистим вашим Спасителем та Господом.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Христос воістину Воскрес! А також обов’язково воскресне й переможе наша Ненька-Україна! І слава Богу за Україну та її відважних захисників-героїв!
    А от на на наших лютих ворогів-окупантів – звірячих й кривавих покидьків, убивць і насильників, ґвалтівників та мародерів в Україні неодмінно чекає, є і буде грандіозна ПОРАЗКА і СМЕРТЬ! Так, як і неминучий і безславний кінець прийде, власне, і для самої цієї варварської сатанинської імперії зла, мороку й беззаконня!
    І саме про це, до речі, пророче нагадує та обіцяє нам і Святе Письмо. Амінь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button