Баптисти

Євангельські церкви служать на звільненій Херсонщині

Після звільнення Херсону і правобережжя Херсонської області баптисти відновлюють служіння церков та допомагають мешканцям подолати наслідки окупації.

Джерело: ВСЦ ЄХБ

Село Кочубеївка було під окупацією тільки два тижні, і було звільнено одним з перших. Проте цього вистачило для значних руйнувань інфраструктури і страждань людей. Транспорт християнської громади, яким возили людей з 13 сіл, згорів. Наразі в селі є 12 членів баптистської церкви. Вже відновили зібрання. Під час окупації росіяни пограбували його, забравши автомобіль. Попри руйнування, люди повертаються додому.

Євангельські церкви служать на звільненій Херсонщині

Смт. Високопілля було звільнено 4 вересня. Селище зазнало істотних руйнувань внаслідок війни. Внаслідок прильотів було пошкоджено і Дім Молитви. Зокрема, руйнування зазнав дах, в деяких місцях стеля навіть обвалилася. З Божою допомогою брати з інших міст відновлюють церкву.

Євангельські церкви служать на звільненій Херсонщині

Деокупована Херсонщина наразі не в найкращому стані. Відчувається нестача християнських служителів, також є потреба в транспорті. Немає газу та електропостачання. Багато церков потребують ремонту.

Проте тут є люди, які залишилися. І їхні серця зараз відкриті до Божого Слова, до церкви та християн. Також, хоч і не багато, але в регіоні трудяться служителі, несучи світло Христа, і ділами показуючи своє християнство.

Читайте також:

«Духом не падаємо. Ми разом. Одне з одним і з Богом», – говорять з надією пастори Херсонщини.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Степан Ошурко

Журналіст видання Слово про Слово. Студент Факультету міжнародних відносин НАУ.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button