СвітХристиянські новини

Парламент Іспанії затвердив закон про евтаназію. Це вже шоста країна, яка дозволила добровільну смерть

18 березня Парламент Іспанії затвердив законопроєкт про евтаназію. Країна стала шостою у світі й четвертою в Європі, де запроваджена добровільна смерть із допомогою лікарів, зокрема евтаназія для пацієнтів. Повідомляє radiosvoboda.org.

Під час голосування для прийняття відповідного законопроєкту ліва керівна коаліція підтримала документ, однак консерватори й крайні праві проголосували «проти», пообіцявши скасування закону в майбутньому.

За словами Міністра охорони здоров’я Кароліни Даріас, це рішення є важливим кроком «на шляху до визнання прав людини». Вона зазначила, що країна рухається до більш гуманного і справедливого суспільства.

Закон набере чинності у середині червня. Документ дозволяє медпрацівникам відмовлятися від участі в процедурі евтаназії, якщо це суперечить їхнім переконанням.

Згідно із законопроєктом, евтаназія дозволена для пацієнтів з недугами, які завдають їм тяжких страждань, пацієнтів із невиліковними захворюваннями та з нестерпним постійним болем.

Читайте також:

Нагадаємо, що Руслан Стефанчук, перший заступник Голови Верховної Ради, розповів в інтерв’ю для видання Укрінформ, що із залученням спеціалістів обговорюватиметься можливість легалізації пасивної евтаназії та асистованого самогубства в новому Цивільному кодексі.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button