УкраїнаХристиянські новини

Нардепи не підтримали законопроєкт про відмову від переходу на літній та зимовий час

19 березня Верховна Рада не затвердила законопроєкт про скасування переведення годинників на літній та зимовий час. Документ відправили на доопрацювання. Повідомляє nv.ua.

226 народних депутатів не підтримали законопроєкт «Про обчислення часу в Україні», відповідно до якого можна було б відмовитися від подальшого сезонного переведення стрілок годинника. Законопроєкт відправили на доопрацювання для повторного читання.

Також відомо, що якщо проєкт закону нардепи підтримають після 25 березня, то годинник в останній раз переведуть 25 жовтня і після цього в Україні буде діяти єдиний час.

Нагадаємо, що перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук зареєстрував у парламенті законопроєкт про відмову від подальшого сезонного переведення стрілок годинника.

Цим законом передбачається встановлення й закріплення на території України єдиного київського часу та відмова від подальшого сезонного переведення стрілок годинників, повідомляв Стефанчук.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. З “доброї” волі “слуг” народу “їхні” пани будуть ще півроку маятися і вислуховувати слізні промови про шкідливість переведення годинників. Так “слуги” дбають за “своїх” панів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button