Варто замислитись

Про трагедію в Парижі або не цілуйся з дияволом!

Західний світ славиться своїми спецслужбами та надійною системою охорони. Але все ж теракти в Парижі спричинили смерть 129 чоловік та поранення 352 людей. Чому таке сталося? Чи взагалі може уряд країни дати гарантію, що такого в ній не повториться?

Згадаймо відомі слова з псалмів: «Якщо Господь не стереже міста, то даремно пильнують нічні сторожі» (Пс. 127:1). Тут не говориться про те, що сторожа є не потрібною. Але звучить заклик покладати всю надію на Бога! Люди навколо стають все самовпевненішими та самонадійними. Так Біблія каже, що в останні часи люди будуть горді та самолюбні. І ми бачимо, що людство все ж не є захищеним, не дивлячись на технологічну озброєність та велику кількість засобів безпеки.

Люди забувають, як слід надіятися на Господа. Навпаки, люди починають загравати з дияволом. Ця трагедія розпочалася з простої бійки в п’ятницю ввечері в парижському клубі на концерті. Коли зазвучала композиція «Поцілуйся з дияволом» – почалися постріли. Дослівний переклад музичного гурту, який співав – «Орли смертельного металу» («Eaglesof Death Metal»). На превеликий жаль, смертельний метал дістався багатьом… Концертний зал уміщав півтори тисячі людей. Увесь він був заповнений.

Терористи могли увірватися і в храм Божий. Так, але там люди прославляють Бога. Вони з’єднані з Богом і до Нього йдуть, переходять у вічне блаженство. Та як же сумно, коли люди танцюють під пісню про сатану або слухають її, – і йдуть з життя… Але ж не тільки в Парижі люди «цілуються з дияволом»… Терористичні акти – через них ми маємо чути серйозний глас від Бога, Його важливе застереження про те, щоб ми перестали загравати з дияволом, продавати йому свої безцінні душі і від усього серця навернулися до Бога.

Василь Трубчик

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button