Протестанти
Тренди

Рада протестантських церков оприлюднила заяву щодо процесу вакцинації

Рада Євангельських Протестантських Церков України прийняла заяву щодо процесу вакцинації проти COVID-19 за результатами обговорення на засіданні Ради перебігу вакцинації.

Джерело: Facebook

Враховуючи ситуацію з пандемією COVID-19 в Україні та в усьому світі, розуміючи дії влади щодо боротьби з цією вірусною інфекцією, а також цінуючи життя та здоров’я, як фізичне, так і психологічне, кожної людини, приєднуючись до Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, викладеної у Заяві від 24 лютого 2021 року, РЄПЦУ зазначає наступне:

«Ми підтримуємо добрі ініціативи та дії влади у боротьбі з COVID-19. Але водночас вакцинація не повинна проводитися під тиском, у тому числі приховано, а лише добровільно. Ми закликаємо боротися з інфекцією COVID-19 таким чином, щоб боротися з пандемією, не порушуючи права людини на вільне пересування та роботу. Пандемія не може бути підставою для тотального контролю над людьми».

Рада Євангельських Протестантських Церков України закликає МОЗ та Кабінет Міністрів України у своїх зусиллях подолати пандемію максимально дотримуватися Резолюції Парламентської асамблеї Ради Європи № 2361 (2021) «Вакцини проти Covid-19: етичні, правові та практичні міркування», основними тезами якої стали:

  • забезпечити інформування громадян про те, що вакцинація не є обов’язковою і що ніхто не зазнає політичного, соціального чи іншого тиску щодо вакцинації, якщо вони не бажають цього робити (п. 7.3.1);
  • забезпечити, щоб ніхто не зазнав дискримінації на підставі того, що він/вона не були вакциновані, через можливий ризик для здоров’я або небажання вакцинуватися (п. 7.3.2);
  • використовувати сертифікати про щеплення лише за прямим призначенням, а саме моніторинг ефективності вакцини, потенційних побічних ефектів та явищ (п. 7.5.2).

Читайте також: 

РЄПЦУ готова до відкритого діалогу щодо вищезазначених тез з владою з метою протидії поширенню коронавірусної інфекції та максимального захисту людей.

Рада протестантських церков оприлюднила заяву щодо процесу вакцинації

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

2 Коментарів

  1. У цитуванні заяви (на чорному фоні) ви зробили помилку, яка змінює сенс навпаки.
    Ви написали: “Але водночас вакцинація повинна проводитися під тиском”
    А в орігналі: “Але водночас вакцинація НЕ повинна проводитися під тиском”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button