Новини суспільстваХристиянські новини

Звернення координатора Всеукраїнського Собору Олександра Турчинова з нагоди Дня гідності та свободи

З нагоди Дня гідності координатор Всеукраїнського Собору Олександр Турчинов написав звернення до українців.
21 листопада 2013 року в Києві розпочалися протестні акції, які з часом переросли в одну з найважливіших в історії України подій — Революцію Гідності.
Майдан розпочинався як відповідь на жорстокість та свавілля влади, на відсутність справедливості і правосуддя, на реальну небезпеку втрати європейської перспективи та навіть незалежності держави. Зруйнована корумпованою владою економіка країни вже не могла існувати без зовнішнього кредитування. Спроби знайти значні кредитні ресурси в Європі Янукович маскував під євроінтеграційні прагнення. Але, не отримавши кошти, швидко згорнув цю бутафорію, відмовившись від підписання Угоди про асоціацію з ЄС.
Головним кредитором цього збанкрутілого режиму залишився його справжній господар – Кремль. В обмін на їх підтримку, Янукович, Азаров і Ко готували вступ України до митного та військово-політичного союзу з Росією, що було фактично повною втратою незалежності нашої країни.
Але народ України вирішив сам обрати свою долю і вийшов на Майдан. Так почалася Революція Гідності. Важкі випробування, кров і жорстокість озвірілого режиму не зупинили патріотів. Найкращі сини та доньки України віддали за перемогу своє життя. Пам’ятаймо!..

Після перемоги Революції Гідності за декілька місяців 2014 року були виконані вимоги Майдану. Відсторонені від влади Янукович, Азаров, всі керівники силових структур відповідальні за кров українців, проведена люстрація. Відновлена демократична Конституція, скасовані всі диктаторські закони, звільнені політв’язні, проведені чесні демократичні президентські та парламентські вибори. Після підписання Угоди про асоціацію з ЄС розпочалася реальна європейська та євроатлантична інтеграція України. Але головне — українці довели собі і всьому світу, що здатні захистити свою свободу, незалежність і майбутнє своїх дітей!

Джерело: sobor.com.ua

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. На жаль, керівництво тієї – вже постмайданної влади в Україні, яка утвердилася в результаті президентських, а також парламентських виборів-2014, зробило все можливе, аби максимально зберегти (і навіть дещо зміцнити й посилити) в Україні всю ту ж стару й ганебну – корупційно-олігархічно-кланову систему…
    А також – поряд з різним іншим – постаралося (будь-що) не допустити належного й об’єктивного розслідування і, відповідно, притягти до кримінальної відповідальності причетних до низки гучних і резонансних злочинів, а надто – кривавих убивств Небесної сотні… Крім того, багато фігурантів справ (в т. ч. силовиків режиму Януковича) саме цих тяжких злодійств, по суті, абсолютно вільно й безперешкодно змогли втекти (під захист кремлівської верхівки і Ко) від справедливого правосуддя… І т. ін.
    А от що стосується цієї дати – 21 листопада, коли з різницею рівно у біблійні містично-сакральні ДЕВ’ЯТЬ років (у 2004 і 2013 рр.) розпочиналися обидва українські революційні Майдани, то з деякими актуальними міркуваннями, спостереженнями і прогнозами щодо цієї (і дотичної до неї) тематики, “прив’язаними” до опису відповідної календарної церковної урочистості, можна ознайомитися за оцим посиланням:
    https://kyrios.org.ua/spirituality/svyato/3040-21-listopada-svjatkuvannja-soboru-arhistratiga-bozhogo-mihayila-ta-inshih-nebesnih-sil-beztilesnih.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button