Для життя

П’ять причин, чому обираємо Біблію

Біблія – єдина найважливіша Книга зі всіх будь-коли написаних книг. Вона є хронікою очевидців історичних подій такого величезного масштабу, що вона буквально сформувала світ, у якому ми живемо. Без цієї Книги західний світ і велика частина сходу сьогодні були б абсолютно іншими, якби події цієї Книги ніколи не відбулися.
Не буде перебільшенням, якщо сказати, що викладені в цій Книзі події величезний відсоток людей, які будь-коли жили на землі, вважають найважливішими з тих, що записані в історії людства. Завдяки цій Книзі були втілені великі проекти, побудовані лікарні, були нагодовані і одягнуті сотні тисяч людей, засновані дитячі притулки.

Причина №1: Біблія змінила світ

В сучасному світі неможливо назвати себе освіченою людиною, якщо ти не знайомий бодай трохи з подіями, які описані в цій Книзі. Направду, всі події, згадані у Ній, мають бути відомі усім.
Велика кількість людей по всьому світу щоденно читають уривки з цієї Книги. Вона є однією з найбільш видаваних і друкованих книг у світовій історії. Вона друкується практично всіма відомими нам мовами (включаючи мову Брайля), рік за роком з моменту її написання є найбільшим бестселером. Час йде, а її друкують знову і знову ще більшою кількістю мов. Збирачі рідкісних книг цінують цю Книгу в будь-якій її формі.
Біблія була першою книгою, що вийшла з-під друкарського верстата. Людина, що вперше надрукувала її – Йоганн Гутенберг – недавно був відзначений як найважливіша людина зі всіх, які будь-коли жили за останні 1000 років!

Більше про Біблію Гутенберга:

Біблія доступна в кожному куточку земної кулі, навіть там, де мають або читають її нелегально. Вона також є в електронному форматі або на дисках. Її безкоштовно можна знайти в Інтернеті. Вона часто цитується відомими акторами і персонажами. Її багато разів цитував Вільям Шекспір ​​у своїх творах.

Причина №2: За цю Книгу люди готові померти

Люди ​​вмирали жахливою смертю тільки заради того, щоб отримати доступ до цієї книги. Навіть зараз ви можете опинитися в країні, де цю книгу не рекомендують читати, або де вона повністю заборонена. У багатьох країнах поширення цієї книги або просто володіння нею є злочином.
Цю Книгу звеличували, проклинали, обмежували, забороняли, оскверняли, спалювали і відвойовували. На ній або поруч з нею клянуться або здійснюють присягу.
Неможливо залишатися байдужим, одного разу прочитавши її, бо вимоги її монументальні і їх неможливо перебільшити. Вона викликає сильний відгук, як позитивний, так і негативний; її або полюбите, або зненавидите. Найважливіше – життя людей значно змінюється на краще завдяки цій Книзі.

Причина №3: Вона найточніша Книга древності

Біблія – ​​це стародавня книга, з якої було знято найбільшу кількість копій. Вона писалася протягом близько 1500 років і була завершена приблизно 2000 років тому. Проте за всі минулі століття в її змісті не було виявлено неточностей.
Вона була передана в тій формі, в якій існує сьогодні, відразу з мов оригіналу з величезного числа стародавніх манускриптів, які пройшли відбір кращими умами і найкомпетентнішими філологами наших днів і багатьох попередніх поколінь. Вона перекладена на кожну з відомих існуючих мов.
Вона точна в найдрібніших деталях. Її переклад настільки близький до слів оригіналу, наскільки це по-людськи можливо. Лише декілька слів з усієї цієї Книги (крихітний, незначний відсоток) піддані сумніву стосовно слів оригіналу, і жоден зі спірних текстів не впливає на її послання. Крім того, нові відкриття раніше невідомих манускриптів продовжують демонструвати ще більшу точність змісту цієї Книги.
Її ретельно аналізують, вивчають, коментують і розбирають більше, ніж будь-яку іншу книгу в історії. Про неї пишуться томи книг, і якщо скласти їх всі у великий стос, то він досягне небес.

Причина №4:  У Ній міститься послання свободи, яке змінює життя

Біблія звільнила багатьох від утисків своїм доступним для розуміння вченням. Вона дозволяє будь-кому з народжених людей усвідомити власну гідність і права. Це справді дивовижний і чудовий твір. Він містить чітке вчення про значення і цінність кожної людини. Він вразить, буде дивувати вас і ймовірно доведе до сліз.
Біблія впродовж всієї історії звільняє розум і серця. Події, записані в цій Книзі, породили більше великих (і не зовсім великих) творів мистецтв, аніж будь-який інший сюжет у світовій історії. Всі музеї світу, разом узяті, не зможуть вмістити всі твори мистецтва, надхненні подіями цієї Книги.
Сама ця Книга являє собою справжню свободу. Вона ніколи не була власністю якоїсь єдиної групи людей і не була під їх контролем, на відміну від інших важливих книг. Вона належить кожному, її має кожен, з кожної культури і кожного племені, і людської раси. Читання цієї Книги вразить вас прямо в серце.
Якщо вважаєте, що багато знаєте про Бога, після прочитання цієї Книги дізнаєтеся ще більше про Нього. Можливо, навіть зробите переоцінку знання про Бога, прочитавши її.

Схожі статті

Причина №5: Вона приведе вас до спілкування з Найважливішою Особою в історії

Можливо, ви чули про Ісуса з Назарету, званого Христос. Ви можете навіть думати, що знаєте Його. Але якщо не читали з цієї Книги свідчення очевидців, ви, по суті, не будете знати про Нього нічого конкретного. Весь Старий Завіт вказує на Його пришестя, а весь Новий Завіт надає докази Його навчань і діянь.
Його Ім’ям благословляють людей. В Ім’я Його зцілюються і звільняються люди. Одне відбувається напевно: коли ви зустрінете Ісуса Христа на сторінках цієї Книги і зрозумієте, ким Він є, то не зможете залишитися байдужим до Нього.
Ця історія – або найбільший обман, з усіх, які бачило людство, або ж вона описує Ісуса в точності Тим, ким Він називає себе: Всевишнім Господом і Владикою всього людства, Самим Творцем, Богом Всесвіту. Якщо ви думаєте, що вже знаєте Бога, візьміть до уваги це джерело пізнання і перевірте: можливо, ця Книга насправді є найкращим джерелом істинного знання про істинного Бога-Творця, що створив тебе і все інше, відоме і невідоме в цьому Всесвіті.
Люди вільні в тому, щоб відкинути цю Книгу і те, про що в ній йдеться. Бог створив нас «вільними людьми, які відповідають за свої вчинки», щоб нам робити вибір за бажанням. Однак, люди нехтують навчанням і мудрістю цієї Книги на свій страх і ризик.
Завдяки важливої Особистості з цієї Книги, Ісуса з Назарету, час розділився на дві основні епохи (до Р.Х. – до Різдва Христового, та після Р.Х. – після Різдва Христового, завдяки народженню Спасителя).
Щороку понад мільярд людей відзначає Його народження, смерть і тілесне воскресіння з мертвих.
Ісус – єдиний духовний лідер із тих, Хто коли-небудь претендував на воскресіння з мертвих. Всі інші померли і поховані. Авраам помер. Мойсей помер. Мохаммед помер і зараз мертвий, Будда мертвий, Ганді мертвий. Тільки Ісус живий. Навіть мусульмани шанують Ісуса як святу Людину і великого Пророка. Сьогодні близько половини земної кулі погоджується з тим, що Ісус був великою і дивовижною Особистістю.
Продовжуйте гортати сторінки цієї дивовижної Книги. Читайте її з відкритим розумом і відкритим серцем. Вона містить чисту правду про Бога, про життя, про природу людства і наші власні серця як людських істот.
Знайте: прочитавши цю Книгу, ви не залишитеся колишніми.

Дэн Баттафуоко

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button