Україна

Понад 785 тис. переселенців планують залишитись у громадах, які їх прийняли

Понад 785 тис. внутрішньо переміщених осіб планують залишитися в громадах, які їх прийняли, і оселитися на новому місці.

Джерело: kmu.gov.ua

За даними Міжнародної організації з міграції, на кінець 2022 року в Україні налічується 5,9 млн офіційно зареєстрованих ВПО.

Лише за останній місяць минулого року в безпечні регіони країни виїхало близько 680 тис. осіб, з них 40 % (близько 272 тис. осіб) переїхали зі східних областей і 25 % (близько 170 тис. осіб) із південних областей.

Також у МОМ повідомили, що 7 % (близько 413 тис. осіб) із загальної кількості вимушено переміщених осіб планують переїхати на нове місце, тоді як понад 785 тис. осіб планують залишитися в громадах, які їх прийняли, і оселитися на новому місці.

Читайте також:

Держава не припиняє надавати підтримку внутрішнім переселенцям. Так, з початку повномасштабного вторгнення виплачено понад 47 млрд гривень допомоги на проживання. У пріоритеті Мінреінтеграції на 2023 рік добитися збільшення удвічі загальної суми міжнародної допомоги для ВПО.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button