РелігіяХристиянські новини

До 30-тої річниці Дня Незалежності у Львові презентували перший в Україні аудіофільм «Біблія – Книга Життя» з 3D-звуком

До 30-тої річниці Дня Незалежності у Львові презентували перший в Україні аудіофільм «Біблія – Книга Життя» із 3D-звуком. Презентація відбулася 23 серпня у Львові.

Джерело: bibleaudiofilm.com

Це перша спроба створити подібний аудіофільм із 3D-звуком на тексти Святого Письма українською мовою в Україні за 30 років незалежності. Частини аудіофільму у 3D-звуці можна буде почути, занурившись у простір звуків найдавніших біблійних історій.

Творці проєкту працювали над аудіофільмом впродовж 10-ти місяців.

Проєкт унікальний тим, що там звучать понад 100 голосів українських акторів та волонтерів, музика зі звуками давніх українських інструментів, український сучасний переклад Біблії 2020 року, саунд дизайн із звуків природи, зібраних та записаних в різних куточках нашої країни та новітня аудіопостановка бестселера всіх часів створена в Україні.

Читайте також:

Аудіофільм представлять у мобільній аплікації. Проєкт реалізують за підтримки УКФ.

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button