війна

Окупанти вивезли в Росію 300 дітей «на лікування»

Росіяни вивезли до Москви 300 дітей з окупованих районів Донецької й Луганської областей. Мета вивозу – «лікування», хоча до приходу окупантів діти й батьки навіть не здогадувалися про їхній «тяжкий стан».

Джерело: lb.ua 

На Луганщині восени російські медики проводили медогляд юнаків та дівчат. В деяких місцях вчителі в школах навіть збирали з дітей гроші за можливість бути обстеженим, йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що у 300 дітей нібито виявили «серйозні травми» і надали їм першу допомогу. А далі їх доставили до Москви, де вони продовжили проходити лікування та реабілітацію.

Хоча ні діти, ні батьки до приходу окупантів навіть не здогадувалися про їхній «тяжкий стан».

Читайте також:

Нагадаємо, що за даними Міністерства оборони Росії, понад 300 тисяч українських дітей незаконно вивезли до Росії, з ним мінімум 400 вже всиновлено. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button