війна

Евакуація, гуманітарна та медична допомога: в Україні створили бот і сайт для підтримки населення

Для організації евакуації населення в Україні створили Телеграм-бот і сайт. До того ж за допомогою проєкту держава може надати гуманітарну або медичну допомогу у зонах бойових дій і тимчасово окупованих територіях. Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Ігор Бондаренко.

Джерело: Viber «Країна_інфо»

Назва бота: @Evacuation2022_bot

Сайт підтримки: https://evacuation2022.com

Пряма мова Ігоря Бондаренка:

«Запроваджуємо важливий спільний проєкт. Наразі створено телеграм-бот та сайт, за допомогою яких кожен охочий може дізнатись всю наявну інформацію про евакуацію населення із зон бойових дій, а також отримати гуманітарну або медичну допомогу».

Заступник міністра внутрішніх справ наголосив, що цей проєкт реалізований спільними зусиллями Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Міністерства внутрішніх справ, разом з Координаційним центром органів місцевого самоврядування Української асоціації районних та обласних рад.

В інфографіці детально описано як користуватись Telegram ботом: Евакуація, гуманітарна та медична допомога: в Україні створили бот і сайт для підтримки населення

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button