УкраїнаХристиянські новини

Микола Кулеба зустрівся з представниками Офісу у справах дітей Держдепартаменту США

Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба зустрівся з представниками Офісу у справах дітей Державного департаменту США Латіною Марш та Метью Хакеллом і представниками посольства Сполучених Штатів в Україні.
Микола Кулеба розповів про впровадження реформи деінституціалізації в нашій країні, досягнення та виклики у цій сфері. Зокрема, він зосередив увагу на важливості розвитку послуг підтримки сімей і дітей у громадах, адже більшість вихованців інтернатів (близько 94%) мають батьків.
На думку уповноваженого Президента України, запобігання потраплянню дітей в інтернатні заклади має бути пріоритетом громади.
Співрозмовники окремо обговорили питання ратифікації та імплементації Конвенції про захист дітей і співпрацю з питань міжнародного усиновлення. Представники американської сторони розповіли про досвід та особливості імплементації Гаазької конвенції.

Микола Кулеба також наголосив на важливості обміну досвідом у процесі створення соціальних послуг у громадах та підготовки фахівців, які працюють з дітьми.

Джерело: president.gov.ua

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!