Мультимедія

Як зберегти мир у серці під час війни. Історія сім’ї диякона Ірпінської Біблійної Церкви

Інтерв’ю з дияконом Ірпінської Біблійної Церкви Романом Ільницьким та його дружиною Зоєю, які під час окупації міста Ірпінь допомагали евакуюватися та вижити тим місцевим жителям, хто залишився.

Вони пережили попадання снаряда в їхній дім, розлуку з дітьми, але залишились в Ірпені, щоб допомагати людям.

«Ми ночували вже у церкві. В Ірпінь зайшли росіяни, почалися масовані обстріли. Дуже багато було підбито будинків навколо церкви. Вже ніхто нічого не гасив. Було дуже важко отримувати дзвінки».

Дивіться також:

Проєкт «СИЛА МОЛИТВИ. ВІЙНА» розповідає історії українців, які під час війни в Україні пройшли надважкі випробування: окупацію, полон, втрату рідних, житла… Що допомогло їм не втратити віру в Бога в трагічний період їхнього життя, дивіться в новому проєкті на телеканалі 𝗧𝗕𝗡🇺🇦𝗨𝗔.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button