війна

Обмежено придатних до служби українців можуть мобілізувати до небойових частин

В Україні обмежено придатних осіб за станом здоров’я можуть мобілізувати до небойових частин. Про це заявив Роман Горбач, начальник управління персоналу штабу командування Сухопутних військ ЗСУ полковник, повідомили у Telegram Military Media Centre.

Джерело: lb.ua

Пряма цитата Романа Горбача:

«Ті військовозобов’язані, які обмежено придатні до військової служби у воєнний час, можуть бути мобілізовані. Але їхня служба проходитиме не у бойових частинах, а у військових частинах забезпечення».

Обмежено придатним особам можна нести службу «в установах та навчальних закладах Міністерства оборони, територіальних центрах комплектування й соціальної підтримки та інших небойових підрозділах», зазначив начальник штабу.

Читайте також:

За його словами, в Україні постійно триває мобілізація, тому жодних окремих хвиль призову немає.

Нагадаємо, що непридатним до військової служби держслужбовцям заборонено виїжджати за кордон, окрім відрядження. Про це заявив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко. Проте відповідне рішення викликало неоднозначні оцінки.

Також повідомляємо, що Кабінет міністрів України затвердив новий порядок організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів. Зокрема, повістки можуть вручати у будь-якому місці. Хоча існують випадки, коли не обов’язково з’являтися до військкомату.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button