війна

Верещук зазначила, що зараз на окупованих територіях і в Росії перебуває понад 4000 українських дітей

Під час телемарафону 28 березня 2023 року віцепрем’єр-міністр України Ірина Верещук заявила, що в спеціальних закладах для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування на окупованих територіях та у РФ, наразі перебуває 4390 українських дітей.

Джерело: Українська правда

Верещук заявила, що Україна передала до Міжнародного кримінального суду всі відповідні матеріали щодо викрадення дітей. Це інформація, отримана прокуратурою, розвідкою, поліцією та СБУ. Крім того, факти викрадення українських дітей іноді визнає сама російська влада.

«Коли умовна львова-бєлова усиновляє дитину, а ми зверталися як країна саме по цю дитину і вимагали її повернення… Натомість її всиновлюють і хизуються цим, показуючи на весь світ, то це і є ті матеріали, які не потребують фактично доведення. Вони уже зафіксували свій злочин. Вони за це будуть відповідати», – сказала віцепрем’єр-міністр.

Посадовиця зазначила, що Україна покладається на міжнародне товариство щодо тиску, санкцій та притягнення до відповідальності винних у вчиненні геноциду українських дітей. Уже зібрано достатньо доказів. Верещук очікує, що зусилля України та тиск міжнародної спільноти сприятимуть якнайшвидшому поверненню викрадених дітей.

Читайте також:

Дітям віруючих батьків присвячується…

Як повідомляє Українська правда, офіційна система збору даних України зафіксувала депортацію з України до Росії 16 221 дитини. ООН визнала факти незаконної депортації росіянами 164 українських дітей. Однак інші джерела припускають, що кількість дітей, вивезених росіянами, значно більша і може досягати 700 000.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button