війна

Зафіксовано 3309 випадків загибелі мирних жителів в Україні

З початку повномасштабного російського вторгнення Управлінням Верховного комісара ООН з прав людини (УВКПЛ) зафіксовано 3309 випадків загибелі та 3493 випадки поранень мирних жителів України. Про це йдеться у щоденному повідомленні УВКПЛ за 6 травня.

Джерело: ukrinform

Зазначається, що всього вбито 3309 осіб, з них – 1194 чоловіки, 761 жінка, 73 дівчинки та 88 хлопчиків, а також 73 дитини та 1120 дорослих, стать яких наразі невідома.

Крім того, поранено 452 чоловіків, 352 жінок, 75 дівчаток, 86 хлопчиків, а також 169 дітей та 2 359 дорослих, стать яких також наразі невідома.

Більшість жертв серед мирного населення сталася внаслідок застосування зброї вибухової дії з великою площею ураження, у тому числі обстрілів із важкої артилерії та реактивних систем залпового вогню, ракетних та авіаційних ударів.

УВКПЛ вважає, що фактичні цифри значно вищі, оскільки отримання інформації з деяких місць, де ведуться інтенсивні бойові дії, затримується, а багато повідомлень все ще чекають на підтвердження.

Читайте також:

Це стосується таких міст, наприклад, як Маріуполь та Волноваха (Донецька область), Ізюм (Харківська область), Сєвєродонецьк та Рубіжне (Луганська область), Тростянець (Сумська область), де є повідомлення про численні жертви серед мирного населення.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 2-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button