Україна

В Україні з 1 лютого повноцінно запрацювала заміна розжарювальних ламп на LED

Для громадян України з 1 лютого повноцінно запрацювала заміна старих розжарювальних ламп на нові LED-лампи. Цей проєкт безплатний.

Джерело: 24tv.ua

Зазначається, що з 16 січня 2023 проєкт почав працювати у тестовому режимі в таких містах, як Вінниця, Черкаси, Одеса та Львів. Однак з 1 лютого заміна ламп повноцінно функціонуватиме.

Також повідомляється, що до кінця поточного місяця LED-лампи будуть у найменших селах.

Читайте також:

Нагадаємо, що  українці зможуть безплатно отримати LED-лампи замість ламп розжарювання через застосунок «Дія».

Також повідомляємо, що в Європі встановили 11 хабів збору техніки для українців, які постраждали від повномасштабної війни. Ініціатива належить проєкту Laptops for Ukraine (Ноутбуки для України). Про це в Telegram повідомило Міністерство цифрової трансформації України.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button