Християнські новини

ПАРЄ проголосувала проти сурогатного материнства

В ПАРЄ не підтримали проекти Резолюції та Рекомендації країнам легалізувати сурогатне материнство.
Про це повідомив член української делегації в ПАРЄ, народний депутат України та голова міжфракційного об’єднання «За духовність, моральність та здоров’я України» Павло Унгурян:
«Дворічна боротьба дала результат! Ліберальне лобі зазнало поразки. Господь діє!»- не приховує емоцій Павло. Але зазначив, що перемога далася нелегко. Розрив був всього в декілька голосів:
«Це ще раз доводить факт глибинної духовної боротьби на континенті. Європа потребує Реформації», – підсумував він.
В ПАРЄ вже два роки не вщухають суперечки щодо скандальної теми сурогатного материнства. Конфронтація ведеться між двома таборами-консерваторами та ЛГБТ-спільнотою, що прагне легалізувати сурогатне материнство. Зокрема, сенатор бельгійського парламенту Петра де Суттер підготувала проект резолюції по сурогатному материнству, який піддався жорсткій критиці з боку християн та консервативних груп. Вони вважають, що проект суперечить біблійній концепції зв’язку матері та дитини, створюючи інкубаційну ферму для розведення дітей.
Комітет із соціальних питань двічі відхилив цей проект. Але боротьба за духовне відродження суспільства триває. В планах П. Унгуряна  – реєстрація проекту про повну заборону будь-яких форм сурогатного материнства:
«Ми повинні бути тим суспільством, в якому жінок не сприймають  як репродуктивні машини, а дітей як активи для бізнес-операцій»,- сказав він.

Більше про сімейні цінності:

Тож продовжуємо молитися за владу та посадовців, аби приймали правильні рішення і будували державну політику на моральних та духовних засадах. З Богом все можливо!
 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!