Притчі

Не зупиняйся

Якось мати привела маленького сина на концерт знаменитого музиканта, щоб у такий спосіб заохотити його за успіхи у заняттях музикою. Вона посадила дитину в залі, а сама, побачивши знайому, підійшла до неї привітатись.

Але хлопчик, який вперше опинився у концертному залі, не зміг всидіти на місці та вирушив дослідити будівлю. Побачивши двері з написом “Вхід заборонено”, він, звичайно ж, одразу туди увійшов.

Тим часом у залі згасло світло, як це зазвичай буває перед початком концерту. Мати поспішила на своє місце, але не побачила поряд сина. Раптом завіса піднялася, і промені прожектора висвітлили сцену: за роялем сидів маленький хлопчик і грав нехитру, нещодавно розучену мелодію.

У той самий момент стрімкою ходою на сцену вийшов знаменитий музикант. Публіка ахнула. Але маестро підійшов до хлопця й сказав:

– Не зупиняйся. Продовжуй грати.

Нахилившись, музикант почав виконувати лівою рукою басову партію. Потім його права рука опустилася на клавіатуру з іншого боку від дитини, і він додав до його мелодії кілька живих акордів. Публіка була цілком зачарована і почала аплодувати тому, хто зумів перетворити безглузду ситуацію на диво імпровізації.

Читайте також:

Що б не відбувалося в нашому житті, Господь шепоче:

– Не зупиняйся, друже, продовжуй грати!

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button