війна

Під час надання медичної допомоги загинув християнин, парамедик, капелан Олег Марінченко

Парамедик, військовий капелан Капеланського служіння ВСЦ ЄХБ України, кіборг ДАПу Олег Марінченко (Архітектор) загинув від прямого попадання російської міни великого калібру у бліндаж, де саме й перебував і надавав невідкладну допомогу пораненим братам по зброї.

Джерело: Капеланське служіння ВСЦ ЄХБ України

Він загинув під Херсоном, від прильоту в бліндаж, де надавав медичну допомогу. Він був прикладом віруючої людини.Він наслідував Христа всім своїм життям, і зараз – Ісус вітає його як Свого.

Олег Марінченко був дияконом в Асоціації місіонерських церков євангельських християн України, а в капеланському служінні з 2014-го року. Він був з бійцями у донецькому аеропорту, служив для солдатів протягом всіх восьми років. Після повномасштабного російського вторгнення отримав поранення, але повернувся на фронт і до останнього присвятив себе порятунку солдатів.

«Вчора ми втратили Падре. Нашого дорогого брата. Нашого капелана та такмеда. Під час чергового мінометного обстрілу міна пробила бліндаж й осколки забрали його життя. Своїм тілом він закрив, і тим самим врятував життя, чотирьом побратимам… На початку війни він вже був важко поранений. Міг не повертатися в роту. Але відповідальність перед братами, перед Богом, не залишили йому вибору. Місяць тому він прийшов у наш взвод. За цей місяць став одним з нас. Найближчим Другом. Наставником. Лікарем. Завдяки йому ми почали регулярно збиратися на спільну молитву. Перед відрядженням ми так само молилися разом. Останнім його словом перед відходом у Вічність було слово «Амінь». Він відійшов з посмішкою на обличчі», − пише Сергій Костинський

Під час надання медичної допомоги загинув християнин, парамедик, капелан Олег Марінченко

Від імені редакції висловлюємо глибоке співчуття рідним і близьким Олега Марінченка. Молимося про потіху і перемогу над силами темряви.

Схожі статті
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!