Притчі

Цвяхи в паркані – притча

У одного хлопчика був дуже поганий характер. Його батько дав йому мішок з цвяхами й сказав, що всякий раз, як він буде когось ображати, він повинен забити один цвях в паркан.

У перший день хлопчик забив тридцять сім цвяхів. У наступні дні, коли він почав вчитися контролювати свій гнів, став забивати все меншу кількість цвяхів. Він зробив відкриття, що легше стримати себе, ніж потім забивати цвях. Настав день, коли він зміг повністю контролювати свій характер протягом цього дня. Його батько сказав, що тепер за кожен день, який він зумів стриматися, нехай витягує з паркану по одному цвяху.

Минали дні, і ось одного разу на паркані не залишилося жодного цвяха. Батько взяв за руку сина, підвів до огорожі й сказав: «Видно, синку, що ти добре потрудився, але подивися, скільки дірок залишилося в дереві. Ніколи більше воно не буде таким, як раніше».

Читайте також:

Мораль:

Кожен раз, коли ти ображаєш когось, після цього залишаються шрами. Ти можеш комусь сказати щось погане, потім забрати свої слова назад, але шрами залишаться назавжди. Будемо ж обережними, коли говоримо щось.

Схожі статті

Джерело: ChristianProverbs

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button