Притчі

Чому про одних людей кажуть, що в них світла душа, а про інших, що темна – притча

«Чому про одних людей кажуть, що в них світла душа, а про інших, що темна, – спитала дочка, – адже в душу людини не можна зазирнути. Люди можуть прикидатися».

Мати відповіла:

– Коли зустрічаєш людину зі світлою душею, то тобі стає світло. Якщо ти відчуваєш якийсь душевний біль, то поруч із такою людиною він стихає. Така людина буде зміцнювати віру в Бога, віру в себе, ти відчуваєш тиху радість та надію на щастя, хочеться всіх любити та творити добро.

– А якщо начебто людина говорить все правильно, але мені від її правильності стає погано? Опускаються руки і життя здається якимось безпросвітним? Чи означає це, що людина лицемірна і зла?

– Ні, доню. Це означає, що душі цієї людини не вистачає світла. Що ця людина нещасна, і спілкуючись з тобою несвідомо ділиться з тобою своєю бідою.

Читайте також:

Схожі статті

– І що мені тоді робити?

– Світити самій для цієї людини. І чим більше зусиль ти прикладатимеш, щоб світити, тим більше світла тобі дасться! Запам’ятай: світло – це не лише розмови про Віру та Бога, світло – це привітна посмішка, добре слово, підтримка та допомога.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button