Креаціонізм

Інфрачервоні танцюючі ховрахи

Каліфорнійський ховрах – остання істота, яку хочеться бачити гримучій змії. Коли дорослий ховрах зустрічається з гримучою змією, то починає її дражнити. Він кидається вперед на відстань удару, б’є хвостом, кусає змію за хвіст і закидає її піском.

Попри те, що гримуча змія здатна атакувати з блискавичною швидкістю, маленький ховрах рухається ще швидше, і з легкістю уникає атаки. Навіть якщо змія вкусить, отрута його не вб’є, тому що в крові цих ховрахів є білок, що нейтралізує отруту.

Роздратовані такою поведінкою змії найчастіше просто тікають із поля бою. Дослідникам стало відомо, що в арсеналі у ховрахів ще багато хитрощів. Гримучі змії бачать тепло в інфрачервоному світлі. Коли ховрах дражнить змію, то посилює кровообіг у своєму хвості, змушуючи його грітися, і заплутувати змію ще сильніше за допомогою яскравої інфрачервоної плями. Цікаво, що коли ховрах дражнить соснову змію, яка не бачить в інфрачервоному спектрі, хвіст у нього не гріється.

Звідки ховрах знає, що гримучу змію можна збити з пантелику інфрачервоним спектром, а соснову змію – ні? Єдине пояснення цьому – що Господь, який створив і тих, і інших, і закликає нас до рятівної віри в Христі, вигадав для ховраха унікальну поведінку.

Читайте також:

«І зробив Мойсей мідного змія і виставив його на прапор, і коли змій ужалив людину, він, глянувши на мідного змія, залишався живим». Книга Чисел 21

Джерело: День з Творцем

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button