Протестанти

РЄПЦУ та керівництво ДЕСС обговорили сучасні проблеми у відносинах між державою та релігійними організаціями

У четвер, 23 березня відбулося засідання Ради євангельсько-протестантських церков України, де також були присутні голова Державної служби України з етнополітики та свободи совісті Віктор Єленський та його перший заступник Віктор Войналович, говорили про актуальні питання та проблеми.

Джерело: РЄПЦУ

Під час зустрічі йшлося про діяльність ДЕСС щодо допомоги церквам у їхній соціальній та духовній роботі під час війни, а також відповіли на запитання членів Ради щодо актуальних проблем. У відповідь релігійні лідери висловили вдячність представникам держави за співпрацю та розуміння.

Крім того, на засіданні відзначили 70-річчя Олександра Зайцева, старшого єпископа Української Євангельської Церкви, вручивши йому подяки від Українського Біблійного Товариства та Уряду України.

Читайте також:

Також під час зустрічі йшлося про ініціативу надання допомоги пасторам, які постраждали від війни, та налагодження тіснішого зв’язку зі Світовим Євангельським Альянсом. Пізніше обговорення перейшло до планування цьогорічного Національного дня молитви за Україну.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button