УкраїнаХристиянські новини

Причину смерті не встановлено, слідство триває – відбулася прес-конференція, щодо загибелі Олексія Кучапіна

28 липня о 18:00 відбулася онлайн прес-конференція на платформі Zoom щодо роз’яснення справи про смерть Олексія Кучапіна – голови ГО “Дім милосердя”.
У цьому заході взяли участь:
Кучапіна Олена, дружина Олексія і зам. директора ГО “Дім Милосердя”;
Парубочій Віталій, в.о. директора ГО “Дім Милосердя”;
Максим Мамакін, пастор “Макарівської християнської церкви”, член наглядової ради ГО “Дім Милосердя”;
Шемігон Ігор, пастор лютеранської громади Св. Мартіна, м. Київ і соціальний робітник ГО “Дім Милосердя”.
Організаторами та модераторами прес-конференції виступили Олег Магдич та Андрій Шеховцов – співзасновники проєкту MAYDANPRAYER.ORG

Організатори отримали понад 20 заяв на участь від ЗМІ, блогерів та представників благодійних організацій.
Гості прес-конференції мали можливість поставити питання. Наше видання “Слово про Слово”, теж було представлене і ми мали можливість поставити два запитання:
Ось одне із питань: «Яка причина смерті Олексія?»
Насправді ніхто на даному етапі не знає, або не хоче говорити про справжню причину смерті. Є припущення, що це могло бути самогубство. Але дружина Олексія не погоджується з цим. А версія про вбивство не має підтвердження.
Ще одне питання звучало так: Яке відношення до цієї справи має Захарія Керстюк, чи він був близьким до Олексія і звідки у нього подробиці справи?
Близькі Олексія відповіли, що Захарій Керстюк – не був близькою людиною до Олексія.  В них немає інформації, наскільки тісно Олексій з ним співпрацював і спілкувався, проте однозначно вони не були близькими друзям. Тобто інформація, яку він надає, на думку близьких, є більшою мірою його власними домислами і маніпуляціями
Також були запитання щодо погроз і проблем з поліцією. Проте головні учасники прес-конференції впевнені, що ніякої інформації з достовірних джерел про погрози Олексію і Дому Милосердя з боку поліції, або інших осіб до трагедії немає. Також на родину і Дім Милосердя не було тиску ані від поліції і інших органів влади, ані від церков, які є партнерами організації. На думку близьких це неправда і маніпуляції.
Було ще одне питання щодо записки, яку побачили в орендованій квартирі, де знайшли тіло Олексія. Проте Наявність записки не обов’язково може бути підтвердженням версії самогубства. Олексій любив писати, це могли бути думки до якихось роздумів.
Однак у близьких є припущення, які могли призвести до смерті. Наприклад, проблеми з серцем, він скаржився останнім часом щодо власного здоров’я. Також конфлікт з родичами людини, якій допомагав Олексій. А ще важливою подією стало народження дитини, що могло теж вплинути на самопочуття Олексія, адже зйомка квартири була мотивована пошуком вільного простору для роботи.
Адвокат Олександр Панчоха долучений до справи лише два дні тому. На його думку, слідство розглядає різні версії трагедії. Порушено дві кримінальні справи, за фактом виявлення померлого і за заявою дружини. Висновків з експертиз ще немає, результати будуть найближчим часом. Через те, що в крові волонтера Олексія Кучапіна нібито розпочався процес гниття, її експертизу не робили.
«Експерта будуть допитувати, чому він не взяв кров на експертизу», — сказав Панчоха та додав, що за висновком судово-медичного експерта органи й тканини тіла зазнали гниття та практично зруйновані.
Ознак насильницької смерті Кучапіна не виявлено. Його друзі та близькі наголошують на тому, що Олексій помер природньою смертю, і поліція з’ясовує причини.
Отже, існує багато припущень щодо смерті Олексія. Ще немає офіційної інформації чому Олексій Кучапін загинув. Слідство триває.
Наприкінці прес-конференції усім учасникам була можливість сказати останнє слово, або коментар. Вони одностайні, що служіння “Дому милосердя” треба продовжувати і, найголовніше, поширювати Царство Боже. А ведучий закликав шукати істину і перевіряти інформацію, щоб не вірити фейкам або недостовірним новинам.
https://www.facebook.com/truth.for.kuchapin/videos/581691486071167/
[sc name=”futerblock” ]  

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button