війна

Учні та викладачі профосвіти не підлягатимуть призову на військову службу під час мобілізації в Україні

Відтепер учні та викладачі закладів професійної (професійної-технічної) освіти не підлягатимуть призову на військову службу під час мобілізації в Україні на рівні зі студентами та викладачами професійної перед вищою та вищою освітою. Відповідний законопроєкт №7272 ухвалила Верховна Рада 14 квітня.

Джерело: lb.ua з посиланням на interfax.com.ua

Також згідно із документом, студенти ПТУ, які навчаються на денній або дуальній формі, можуть отримати відтермінування від мобілізації. А викладачам відтермінування надають тільки в тому разі, якщо заклад профтехосвіти – їхнє основне місце роботи й вони отримують там щонайменше 0,75 ставки.

Повідомляється, що відповідне рішення дасть змогу забезпечити відновлення України шляхом наповнення ринку праці професіоналами, зокрема кваліфікаційними працівниками.

Нагадаємо, що Інститут релігійної свободи (ІРС) опублікував на своєму сайті відповіді на питання щодо мобілізації віруючих і альтернативної служби під час війни. Автор статті – виконавчий директор ІРС, кандидат юридичних наук Максим Васін. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button