війна

Наслідки війни: в Україні за даними ООН загинуло 3153 мирних жителя та покинуло країну понад 5,5 млн людей

Через повномасштабне вторгнення Росії в Україну загинуло 3153 українських цивільних. До того ж покинуло нашу країну понад 5,5 млн біженців. Про це свідчать дані Управління ООН з прав людини.

Джерело: ukrainian.voanews.com

Як повідомило ООН, зафіксовані лише офіційно підтверджені смерті. Реальні втрати, ймовірно, значно вищі. Однак через труднощі з доступом до міст і сіл через бойові дії, Управління не може зафіксувати реальні цифри.

Мирних жителів здебільшого було вбито вибуховою зброєю з широкою зоною ураження, зокрема ракетними ударами та ударами з повітря, повідомляє організація.

Окрім того, управління ООН у справах біженців повідомило, що від початку війни Україну залишило понад 5,5 мільйонів людей. Найбільше виїхало у Польщу – 3 мільйони людей, а також до Румунії – понад 825 тисяч.

Нагадаємо, що через повномасштабне вторгнення Росії свої будинки покинули понад 20 % всього населення України. При цьому близько чверті біженців вже повернулися додому з-за кордону чи інших регіонів країни. Це зазначає Forbes із посиланням на дані ООН, урядів України та інших країн, а також аналітику переміщень від Vodafone Ukraine. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button