Україна

Понад 20 % всього населення України покинули свої будинки, однак повернулися додому близько чверті біженців – Forbes

Через повномасштабне вторгнення Росії свої будинки покинули понад 20 % всього населення України. При цьому близько чверті біженців вже повернулися додому з-за кордону чи інших регіонів країни. Це зазначає Forbes із посиланням на дані ООН, урядів України та інших країн, а також аналітику переміщень від Vodafone Ukraine.

Джерело: korrespondent.net

Повідомляється, що близько 9 млн українців покинули свої домівки, з них 5 млн перебувають у межах країни (7,1 млн за даними ООН), 4 млн – за кордоном (5,2 млн відповідно).

Далі, за інформацією Forbes, до Польщі виїхало найбільше біженців – 1 млн. У Росії перебувають близько 400 тисяч українців, зокрема примусово переміщених осіб. Далі за кількістю біженців йдуть Чехія, Німеччина та Угорщина.

Однак понад мільйон людей вже повернулися з-за кордону до України.

Також зазначається, що 2 млн українців офіційно зареєструвалися як внутрішньо переміщені особи.

Понад 20 % всього населення України покинули свої будинки, однак повернулися додому близько чверті біженців – Forbes
Джерело: korrespondent.net

Нагадаємо, що понад 8 мільйонів українців можуть залишити нашу країну до кінця 2022 року. Про це заявила представник Агентства ООН у справах біженців Шабія Манту. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button