Домашня » Новини » IKEA звільнила поляка за християнську віру

IKEA звільнила поляка за християнську віру

9
Поширень
Pinterest WhatsApp

Всесвітня мережа магазинів ІКЕА звільнила працівника одного зі своїх відділень у Польщі Томаша К. через те, що він християнин.

Керівництво магазину розіслало усім працівникам листа “Інтеграція ЛГБТ+ – обов’язок кодного з нас”. Томаш написав на закритому форумі працівників магазину текст де, посилаючись на Святе Письмо, пояснив, чому це є неприйнятним для нього. Попри бездоганну репутацію і похвалу від начальства і клієнтів, після цього повідомлення він був звільнений. Формально за “порушення професійної етики”. А іншим працівниками, хто “лайкнув” повідомлення Томаша, було призначено догани.

Така зухвала зневага до християнських вірувань також є порушенгям законодавства Польщі і її трудового кодексу. Тож такий вчинок  мережа магазинів ІКЕА викликав хвилю обурення поляків. Навіть міністр юстиції заявив, про неприпустимість позбавляти людину роботи тільки через те, що вона вірить в Ісуса.

Одна юридична організація заявила, що допоможе Томашу відновитись через суд і отримати компенсацію за незаконне звільнення. Зтягнена компенсація буде витрачена на благодійність. Також організацією була створера петиція в підтримку поляка. “У цій складній ситуації для Томаша, важлива нерівна боротьба з міжнародною корпорацією, важливим є кожен голос підтримки. Ось чому ми просимо підписати цю петицію”, – коментує голова організації.

Більше про ЛГБТ:

Якщо ви маєте знайомих з Польщі, підписати петицію вони можуть на сайті www.maszwplyw.pl.

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

Телеграм Слово про Слово

Читайте нас в Телеграм

Джерело: m.pch24.pl

Попередня Стаття

Ноїв ковчег: археологи заявили, що знайшли найголовнішу загадку Біблії

Наступна Стаття

Джон Толкін і дар смерті

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *