Релігія

Дивитися на воскреслого Христа, а не воювати: християнські лідери Європи закликали до миру в Україні під час Великодня

З приводу прийдешнього святкування Великодня, європейські лідери протестантської та католицької церкви закликали молитися й примиритися. Також вони наголосили, що Великдень – це час, коли ми повинні звернути наші очі на воскреслого Христа.

Джерело: sobor.com.ua з посиланням на cne.news

Пасхальне звернення написали президент Європейської єпископської конференції Жан-Клод Холлеріх та президент Конференції європейських Церков преподобний Крігер.

Вони підкреслили, що «історія страждань і смерті Христа перегукується з людськими стражданнями», зокрема йшлося про українських біженців.

Христос «бере на Себе нашу ненависть, перетворюючи нашу безпорадність, обурення, почуття фатальності та відчаю на надію через довіру до Нього». Великдень – це час, коли ми повинні звернути наші очі на воскреслого Христа, пишуть європейські релігійні лідери.

Наприкінці звернення Жан-Клод Холлеріх і Крігер закликали молитися і працювати «задля справедливості, примирення та миру між народами, культурами та націями».

Окрім того, у Вербну неділю Папа Франциск також закликав до миру під час Великодня. Як наголосив священик, Христос помер, щоб звільнити людство від «деномінації зла», щоб «панували життя, любов і мир».

За його словами, люди повинні святкувати цю перемогу, а не тріумф однієї людини над іншою.

Папа зазначив, що «Ісус також розп’ятий у біженцях, які біжать зі своїми дітьми, рятуючись від бомбардувань. І в літніх, залишених вмирати, у молодих, позбавлених майбутнього, і в солдатів, які повинні вбити своїх братів».

Ще один релігійний лідер, Митрополит Новокаховський і Генічеський Філарет (Звєрєв) з Херсонщини, звернувся до військ РФ з проханням забезпечити мир на час святкування Великодня 24 квітня.

Нагадаємо, що представники українських євангельських богословських закладів освіти опублікували звернення щодо війни Росії проти України. Вони зазначають, що стали свідками масових воєнних злочинів зі сторони РФ. Богослови висловлюють християнську солідарність із жертвами російського вторгнення в Україну. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button