Сім'я

Батьки США перебувають у стані духовної бідності, і це призведе до «катастрофи». Результати опитування

Батьки неповнолітніх дітей у США перебувають у стані духовної бідності, оскільки лише два відсотки з них мають біблійний світогляд. Про це свідчать результати дослідження.

Джерело: invictory з посиланням на The Christian Post

Нещодавно Центр культурних досліджень Аризонського християнського університету опублікував результати опитування «Опис американського світогляду 2022». Згідно з дослідженням, прихильність американців до біблійного християнства згасає навіть у церквах, а батьки не здатні прищепити своїм дітям християнські цінності, оскільки не поділяють їх самі. На думку директора організації Джорджа Барна, батьки перебувають у стані духовної бідності, що призведе до «катастрофи».

«Не зважаючи на очевидні докази, схоже, що батьки, церкви, оточення та християнські служіння надто розсіяні чи незацікавлені, щоб побачити та подолати кризу. Схоже, на нас чекає трагічна катастрофа, − зазначив Джордж Барна. — Батьки покликані Господом допомагати своїм дітям зростати у стосунках із Богом та у служінні Йому. Для цього необхідне цілеспрямоване та послідовне формування біблійного світогляду в умах і серцях дітей, оскільки світогляд кожної людини починає формуватися ще до другого дня народження».

Спираючись на результати дослідження, Барна додав, що батьки не займаються розвитком біблійного світогляду своїх дітей частково тому, що самі не підтримують його. Згідно з дослідженням, лише два відсотки батьків дітей передпідлідкового віку мають біблійний світогляд.

Барна назвав синкретизм (об’єднання різних віровчень, прим. ред.) головною причиною відсутності біблійного світогляду у батьків. За словами Барни, під впливом синкретизму опинилася навіть Американська Церква, яка не змогла відстояти християнську віру.

«Американська церква настільки знизила планку, що важко визначити будь-які переконання, які позбавляють людину права претендувати на звання християнина. Батьки дітей віком до 13 років – це яскравий приклад такого християнського номіналізму, який широко сприймається як духовно нормальний та здоровий», – продовжив Барна.

Барна припустив, що одним із пояснень нинішньої кризи віри є те, що Американська церква прагне кількості, а не якості. Церковні лідери, пояснив Барна, значною мірою ігнорували кризу віри в християнській спільноті, тому що такі показники, як відвідуваність церкви, продаж Біблії та пожертвування були пріоритетними. Він припустив, що причина, через яку більшість християн не стривожені кризою віри та виховання дітей, може полягати в тому, що синкретизм став частиною загальної культури.

Дані, опубліковані ACU минулого року, показали, що зі 176 мільйонів дорослих американців, які вважають себе християнами, лише 15 мільйонів (6 %) насправді дотримуються біблійного світогляду. Дослідження також показало, що більшість не вірить у моральні абсолюти, але розглядає почуття, досвід чи внесок друзів та сім’ї як найбільш надійні джерела морального керівництва.

Читайте також: 

США переживає духовну кризу: 94 % відкидають біблійний світогляд

Барна заявив, що «якщо колись був час, коли нація відчайдушно потребувала масового духовного відродження, очолюваного меншістю людей, які все ще шанують Бога, Ісуса Христа, Біблію та істину, то зараз для цього саме час».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 2-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button