Економіка

Для українців залишаються незмінними тарифи на електроенергію, газ та воду – Кабмін

Кабмін ухвалив рішення, згідно з яким для українців тарифи на електроенергію, газ та воду не зміняться у травні. При цьому українців просять не накопичувати борги.

Джерело: biz.today.ua

Незмінним для українців залишиться тариф на електроенергію: домогосподарства, які споживають до 250 кВт-год платитимуть по 1,44 грн за кожну кВт-год; інші – по 1,68 грн за 1 кВт-год.

Також не зміниться ціна й на газ до початку наступного опалювального сезону –  8 грн за куб, як і було. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Тарифи на воду встановлює Національна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг. Однак ще не надходило повідомлення від НКРЕКУ про підвищення тарифів.

При цьому уряд просить українців не накопичувати борги. Завдяки своєчасній оплаті за комуналку, підприємства зможуть безперебійно постачати свої послуги та сплачувати заробітну плату працівникам.

Проте у тих випадках, якщо накопичуються борги та постачальника електрики не попереджають про неможливість своєчасної оплати, споживача все ж таки можуть відключати від електроенергії, не зважаючи на дію закону про воєнний стан. Про це зазначили в НКРЕКУ.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!