Новини суспільства

На Тернопільщині відкрився християнський реабілітаційний центр для жінок

На Тернопільщині відкрився християнський реабілітаційний центр для жінок. Про це повідомив координатор руху «Шлях незалежних» Олег Коган. У центрі допомагають жінкам позбутися алкоголізму та наркоманії.

Джерело: zz.te.ua

У селі Метенів на Зборівщині відкрили реабілітаційний центр. Зараз тут перебуває семеро людей, серед яких молоді дівчата, які долають залежність. Четверо з них незабаром завершать реабілітацію. Загалом курс реабілітації триває приблизно пів року.

«Ніяких ліків ми тут не використовуємо. Реабілітаційний центр відкритий, людина може залишитися тут лише за власним бажанням. Церковні служителі працюють із залежними людьми. Щодня є програма, яка базується насамперед на молитві, читанні Біблії та спілкуванні», − розповів Олег Коган.

Читайте також: 

Перебування жінок у християнському реабілітаційному центрі безплатне. Фінансують заклад підприємці та небайдужі люди, які в минулому також мали залежність.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 2-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button