Новини суспільства

Євангельські церкви Тернополя доставили Великодні подарунки нужденним мешканцям

У Тернополі для нужденних зібрали 2 тисячі великодніх наборів. Таку добру справу напередодні свята зробили євангельські церкви Тернополя. Загалом було залучено близько 25 автомобілів.

Джерело: tv4

Євангельські церкви Тернополя доставили Великодні подарунки нужденним мешканцям

Частину комплектів (400), волонтери разом із працівниками міського соціального центру доставили до домівок одиноких та нужденних тернополян. А іншу частину, 1600 комплектів, розподілили між протестантськими церквами Тернополя, щоб нужденні могли отримати цю допомогу.

З початком війни у Тернополі створено міжцерковний гуманітарний штаб, який очолив керівник координаційного штабу та керівник благодійного фонду «Світло реформації» Гонтар Іван. До складу команди входили також представники протестантських євангельських церков. Було визначено три основні напрямки діяльності: приймання та укриття біженців, гуманітарна допомога переміщеним особам та гарячі точки та евакуація людей.

«Ми стараємося забезпечити всіх одиноких, малозабезпечених людей, які перебувають в скрутному становищі, пов’язаним з фінансовим становищем чи з якимись фізичними вадами», – зазначив директор Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення Віталій Хоркавий.

Також Гонтар закликає тернополян та усіх нужденних не соромитися і звертатися по допомогу в найближчі євангельські церкви.

«Ми залишаємо по євангельських церквах нашого міста пакунки й люди, які в складних життєвих обставинах можуть туди прийти. І ми хочемо сьогодні сказати, якщо ви, тернополяни, за 57 днів війни відчуваєте, що ви в скруті і вам потрібна допомога, прийдіть до найближчої євангельської церкви. Я впевнений для вас там буде підготовлений набір. Не соромтеся, ми розуміємо усі переживання, але хочемо дбати сьогодні про кожного, хто цього потребує», – наголосив очільник координаційного штабу та керівник благодійного фонду «Світло реформації» Іван Гонтар.

Свою вдячність протестантським церквам та Івану Гонтарю за активну допомогу нужденним висловила Христина Білінська.

«Ми хочемо дуже подякувати протестантським церквам та координатору Івану Гонтарю за те, що допомагають одиноким сім’ям», – сказала начальниця управління сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей ТМР Христина Білінська.

Читайте також: 

Декілька цифр роботи гуманітарного штабу за час війни:

  • Понад 30000 переселенців отримали прихисток на 1-2 ночі.
  • Гарячими обідами забезпечено понад 35000 людей.
  • Надано гуманітарну допомогу: в західних регіонах для понад 13000 людей, в гарячих точках для понад 34000 людей.
  • Евакуйовано понад 6000 людей.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!