УкраїнаХристиянські новини

У Тернополі заборонили проводити богослужіння в церкві. Рекомендують онлайн або на вулиці

За рішенням Тернопільського штабу для боротьби з коронавірусом, у місті з 8 квітня 2021 року заборонили проводити богослужіння у приміщеннях церков. Рекомендують проводити зібрання в режимі онлайн або на вулиці. Про це заявив начальник міського відділу охорони здоров’я Василь Даньчак. Повідомляє suspilne.media.

У Тернополі ситуація тривожна. З 7 квітня в закладах охорони здоров’я міста знаходиться 315 хворих, з них 298 пацієнтів з підтвердженим COVID-19. До того ж на амбулаторному лікуванні перебуває 2 788 хворих з підтвердженим COVID-19, на самоізоляції – 1 756 осіб. При цьому за останніх три доби відмічається антирекорд по смертності у місті.

Тому міський штаб для боротьби з COVID-19 вирішив заборонити проводити богослужіння у приміщеннях церков, та рекомендував провести онлайн-зібрання або на вулиці поруч з храмом, за умов дотримання дистанції у півтора метра.

У місті надалі діятимуть карантинні обмеження, тому було вирішено продовжити дистанційне навчання для учнів 5-11 класів, та заборонити роботу розважальних центрів та ігрових кімнат. Також посилять контроль за дотриманням карантинних вимог у торговельно-розважальних закладах, супермаркетах, на зупинках громадського транспорту та у самому транспорті.

Задля медичної допомоги хворим з підтвердженим COVID-19 на базі Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги було створено госпіталь.

Читайте також:

За словами Василя Даньчака, завдяки цьому у лікарні швидкої допомоги вдалося розгорнути 160 ліжкомісць, передбачених для лікування пацієнтів з коронавірусом.

Відомо, що у Тернопільській громаді вакцинували 3 361 особу.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button