Християнські новини

Депутат Олійник – не маємо права відміняти Біблію

Депутати фракції Партії Регіонів не мають наміру голосувати за скандальний законопроект 2342. Нагадаємо, цим документом хочуть ввести поняття «сексуальна орієнтація» у правове поле України. Законопроект знаходиться у так званому євроінтеграційному пакеті – до листопадового саміту «Україна –ЄС».
Один з головних спікерів Партії Регіонів Володимир Олійник в інтерв’ю «Всем Новостям» відповів: «Я запитав одного депутата, другого, третього… Поки що жодного депутата я не знайшов, який збирається голосувати за законопроект 2342. В нас у фракції буде вільне голосування по цьому питанню. Поставлять його в порядок денний чи ні – мене це не хвилює. Але коли запитую в депутатів, чи будуть голосувати, мені відповідають: «Та ви що…?»  І мене це влаштовує. Так що вільне голосування все покаже. Але я поки що не бачу тих, хто говорить: так проголосую. В «УДАРі» такі наміри є, так ось нехай пояснять це своїм виборцям. Але це не жарти, нехай всі розуміють, що такими речами ми почнемо поступово відміняти Біблію».
Експерти з приводу цього питання кажуть наступне:
1. У випадку прийняття закону №2342 в Україні вперше на законодавчому рівні з’явиться поняття «сексуальна орієнтація» (зміна статті 2 Кодексу законів про працю). Після цього уряд і парламент неможливо буде зупинити від ще гірших ініціатив, наприклад: легалізація одностатевих «шлюбів» і всиновлення подібними парами дітей.
2. вводяться безпрецедентні поняття на законодавчому рівні – непряма дискримінація, оголошений намір про дискримінацію, підбурювання до дискримінації, підсобляння в дискримінації (ст. 1 і 5 ЗУ Про принципи попередження і протидію дискримінації в Україні). Це означає, що все, що б ви могли зробити або не зробити і це кимось з секс меншин буде подано як непряма дискримінація, це вже буде вважатися дискримінацією – прямою, непрямою, наміром чи підбурюванням. Ця норма є прямим посяганням на свободу слова і свободу віросповідання.
3. Законопроектом розширено рівень відповідальності, включаючи і кримінальну (ст. 16 ЗУ Про принципи запобігання і протидію дискримінації в Україні).

Більше про сексуальна орієнтація:

4. Людина, яку звинувачують в дискримінації, автоматично позбавляється презумпції невинуватості, і саме відповідач буде змушений в суді доводити необґрунтованість  позовних вимог до себе.
http://prochurch.info
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button