Новини суспільстваХристиянські новини

Білборди благовістя замість політичної агітації в Рівному

У листопаді в Рівному були встановлені 10 білбордів, які нагадують мешканцям міста про Ісуса Христа і про вічність. Перехожі із задоволенням відзначають, що вже втомилися від політичної реклами і гасел, а християнські борди – як ковток свіжого повітря – дають привід задуматися про своє життя і змінити його.

Світські турботи відводять від Бога, але людина, яка здатна мислити, завжди шукає істину, прагне до виходу з колообігу метушні та повсякденних хвилювань. Рівненська церква «Христос є відповідь» приходить в цьому на допомогу, вже не перший рік реалізуючи проєкт християнських білбордів.

Короткі висловлювання «Ісуса відкинеш і Його Слово – потрапиш до пекла», «Ісус може зцілити твоє життя» здатні проникнути в саме серце. Побачивши ці фрази, людина мимоволі починає ставити собі питання про те, які у неї особисто відносини з Богом, хто ж такий Ісус і яку роль Він відіграє в житті кожного.

Іноді, щоб донести людям біблійні істини, не обов’язково довго говорити – досить одного влучного слова, яке вчасно сказане і вчасно почуте. Слово Боже – це насіння віри, і Бог хоче, щоб воно проросло в кожній душі, а борди – ще один чудовий спосіб розповісти про Слово рівнянам.

Читайте також:

На кожному білборді вказаний телефон пастора церкви «Христос є відповідь» Тараса Сеня. Всі, хто потребує допомоги і шукає вихід з важкої ситуації, хто хоче більше дізнатися про Бога і про життя з Ним, можуть отримати консультацію. Слава Богу, що Він дає таку можливість поширювати Євангеліє!

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!