Світ

Місіонери на Гаїті здійснили «зухвалу» втечу, рятуючись від викрадачів

Полонені місіонери на Гаїті здобули свободу минулого тижня. Вони здійснили зухвалу нічну втечу, вислизнули від викрадачів і пройшли кілька миль по важкопрохідній, освітленій місяцем місцевості з немовлям та іншими дітьми на руках.

Джерело: christianitytoday

Група з 12 людей за зірками дісталася безпечного місця після двомісячного викрадення, повідомили в понеділок на пресконференції офіційні представники Christian Aid Ministries (CAM), агенції з Огайо, на яку працюють полонені місіонери.

Докладний звіт про їхню подорож до безпечного місця з’явився після того, як у четвер стало відомо, що всіх місіонерів-заручників звільнено. Пізніше CAM оголосив, що вибачив своїм викрадачам.

Загалом 17 людей з місіонерської групи – 12 дорослих і п’ятеро неповнолітніх – були викрадені 16 жовтня невдовзі після відвідування дитячого будинку в Гантьє, в районі Круа-де-Буке, де вони переконалися, що він отримав допомогу від CAM, і грали з дітьми, повідомили у CAM. До групи входили 16 американців та один канадець.

Їхні викрадачі з банди 400 Mawozo спочатку зажадали мільйони доларів як викуп. П’ять інших бранців раніше вийшли на волю. Досі невідомо, чи заплачено викуп.

Читайте також: 

Генеральний директор CAM Девід Троєр дійсно заявив, що прихильники CAM збирали кошти для можливого викупу, але він відмовився повідомити, чи було заплачено за будь-яке звільнення.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button