Новини суспільства

Дослідники виявили зв’язок між ігровою залежністю та агресією у дітей

Комп’ютерні ігри можуть викликати не лише залежність, а й агресію серед дітей, які забувають про навчання, сімейні свята та стосунки з рідними, згідно з дослідженням, опублікованим у The Times.

Джерело: gazeta.ua

У 2019 році у Лондоні було відкрито клініку для лікування ігрових розладів. За час її роботи, 745 пацієнтів звернулися за допомогою, з яких 327 відвідали клініку минулого року. Більшість пацієнтів − підлітки-хлопці з середнім віком 17 років. Також терапія потрібна для дорослих, щоб відновити зруйновані стосунки.

Експерти відзначають, що проблема загострилася під час пандемії. Всесвітня організація охорони здоров’я в 2018 році визначила ігрову залежність як психічний розлад.

Читайте також:

Дослідження показує, що комп’ютерні ігри можуть спричинити агресію та ігрову залежність серед дітей і підлітків, що призводить до порушення стосунків та зниження навчальної мотивації.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button