СвітХристиянські новини

Трансгендерна ідеологія здійснює руйнівний вплив на суспільство

Нова книга аналітичного центру Civitas закликає уряди Великобританії та Шотландії запровадити мораторій на всі плани реформування законів про визнання статі, бо трансгендерна ідеологія має руйнівний вплив.
Джоні Вільямс, колишня директриса Центру вивчення вищої освіти Університету Кенту, стверджує, що трансгендерна ідеологія має руйнівний вплив. На її думку, державні установи були зачаровані “ідеологією трансгендерства”, яка не в змозі захищати за статевою ознакою, і не захищає дітей у суспільстві.
Вона висловлює занепокоєння щодо свободи слова та обмежень, накладених на критичне обговорення “в ім’я запобігання правопорушенню”.
“Менш ніж за два десятиліття” трансгендер “перейшов від терміну, який представляє людей та мало використовуваних поза спеціалізованими спільнотами, до позначення потужної політичної ідеології, що сприяє значним соціальним змінам”, – пише вона.

“На рівні особистості цей зсув відбувся через відокремлення статі від статі, перед тим як повернути біологію через сенс” ґендерної ідентичності “на основі мозку.
“Це повернення до біології дозволяє сформувати чітку групу ідентичності, яка може поставити під сумнів претензії на переслідування, і залежить від постійної перевірки та підтвердження зовнішньою аудиторією.
“Вся критична дискусія є загрозою для цієї публічної перевірки, і вона часто ефективно зменшується”.
Вона продовжує стверджувати, що інституції, які повинні керувати суспільством, відмовились від моральних повноважень на користь трансактивістам.
“Те, що трансгендерна ідеологія перейшла з ніші в мейнстрім, говорить нам більше про решту суспільства, ніж про трансгендерних осіб”, – пише вона. 
“Люди, що займають владні посади у сферах засобів масової інформації, освіти, академій, поліції, соціальної роботи, медицини, права, місцевого та національного уряду, готові згуртуватися за вимогами крихітної трансгендерної громади.
“Раніше авторитетним установам зараз не вистачає впевненості у власній здатності вести та дивитися на трансгендерну спільноту як на жертву, яка може виступати джерелом морального авторитету”.
У своїй книзі Вільямс говорить, що жодна дитина не повинна допускати «соціальний перехід» у школі без дозволу батьків.
Вона також критично ставиться до призначення блокаторів статевої зрілості та перехресних статевих гормонів тим, хто не досяг 18 років, кажучи, що це потрібно негайно забороняти.
Міністр з питань рівності Ліз Трусс нещодавно заявила, що дітей  необхідно “захищати” від незворотного медичного перехідного лікування.

Джерело: christiantoday.com

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button