війна

Матеріально-технічна база ТХІ у Херсоні зруйнована повністю

Після звільнення Херсону працівники Таврійського християнського інституту змогли потрапити на територію навчального закладу. Побачене приголомшило − вся матеріально-технічна база зруйнована повністю. Керівництво навчального закладу скликає пресконференцію.

Матеріально-технічна база ТХІ у Херсоні зруйнована повністю

Працівники інституту та більшість студентів ліцензійної програми виїхали з Херсона на початку війни. 11 березня заїхали окупанти. З того часу до звільнення на території ТХІ постійно перебували солдати. 28-29 серпня три будівлі ТХІ були зруйновані: молитовний зал, офіс та один із гуртожитків.  У приміщеннях усе знищено та викрадене усе, що можна винести.

Матеріально-технічна база ТХІ у Херсоні зруйнована повністю

11 листопада Херсон звільнили. 13 листопада один із співробітників ТХІ вже був на території. Те, що він побачив вразило всіх, втримати сльози не вдалося нікому. Скрізь руїни, бібліотека вивезена на місцеве звалище російськими солдатами, їдальня перетворилася на свинарник…

Матеріально-технічна база ТХІ у Херсоні зруйнована повністю

Керівництво ТХІ прийняло рішення провести пресконференцію для партнерів інституту, темою якої є ознайомлення зі збитками перебування «русского мира» на території ТХІ. Організатори поділяться з планами щодо відновлення території для продовження служіння.

Схожі статті
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button