Політика

НАТО та європарламент визнали росію терористичним режимом

НАТО та європарламент визнали росію терористичним режимом. Таку резолюцію ухвалили в Мадриді на сесії НАТО, яка проходить щороку. А сьогодні Європейський парламент більшістю голосів ухвалив резолюцію про визнання російської федерації державою-спонсором тероризму.

Джерело: suspilne.media  та ukrinform.ua

«Сьогодні ми затвердимо резолюцію, яка закликає всіх союзників чітко визначити, що Російська Федерація та її чинний режим діють як терористична організація», − підкреслив президент ПА НАТО Джеррі Конноллі.

Він закликав уряди держав учасниць робити наступні кроки для вступу України до НАТО. Також наголосив, що вони не визнають жодних спроб росії анексувати території України.

Також у Парламентській асамблеї НАТО ініційовано створення спецтрибуналу, який займався б притягненням російських військових, і кремлівської верхівки до відповідальності за воєнні злочини.

Резолюцію підтримали всі 30 держав учасниць.

Також нагадаємо, що сьогодні, 23 листопада, Європейський парламент провів голосування за резолюцію, в якій Росія була визнана державою-спонсором тероризму.

Попередньо, 13 жовтня Парламентська асамблея Ради Європи одностайно ухвалила резолюцію, в якій російська федерація визнана терористичним режимом. Це перша міжнародна організація, що прийняла відповідне рішення.

Читайте також:

Також кілька європейських парламентів прийняли рішення, що влада росії є терористичним режимом. Це, зокрема, Сенат Польщі та Палата депутатів Чехії.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!