Медіа новини

LUMO. Переклад візуальних Євангелій зроблено вже на 1000 мов

LUMO проєкт — новаторський багатомовний біблійний ресурс, створений для того, щоб змінити те, як люди залучаються, відкривають для себе і вивчають життя Ісуса через Євангелія, досяг безпрецедентного рубежу в рекордно короткі терміни − він доступний на 1000 мов.

Джерело: invictory

Ханна Лідер (Hannah Leader), творець LUMO, зняла чотири фільми — Євангелія від Матвія, Марка, Луки та Іоанна, щоб будь-яка людина у будь-якій точці світу могла повною мірою відчути суть послання.

«Понад десять років тому я мріяла зняти кіноверсію Євангелій, яка була б доступна і змінювала людей у всьому світі завдяки простому способу використання перекладів Біблії як саундтреку, щоб кожен міг бачити й чути Євангелія своєю рідною мовою. Я мріяла, що ми зможемо досягти 1000 мов з великою допомогою та великою вірою, і з Божою допомогою ми досягли цієї мети», — сказала Лідер.

LUMO поширюється компанією Bible Media Group (BMG) серед служінь, які прагнуть просувати глобальну біблійну грамотність.

«Ми віримо, що те, що ми робимо, це Царство для Царства. Ми знаємо, що для виконання нашої місії та бачення нам потрібно йти пліч-о-пліч з однодумцями. І ми не змогли б здійснити мрію Ханни без нашого партнерства з Faith Comes By Hearing (Віра приходить від почуттів). Саме завдяки цьому дивовижному партнерству мільйони людей можуть знайомитися з Писанням, спостерігаючи, як Слово Боже розкривається їхньою рідною мовою», − сказала Тессі ДеВор, президент BMG.

«Я постійно дивуюся силі партнерства. Об’єднавши аудіобіблії FCBH з візуальними ефектами LUMO, разом ми змогли перейти від кількох десятків мов до більш ніж 1000!».

Читайте також: 

Схожі статті

LUMO представляє візуальний переклад чотирьох Євангелій, призначений для глибокого залучення людей до Писання. Захоплюючі живі кадри у поєднанні з дослівним писанням чотирьох Євангелій, LUMO малює справжній портрет життя Христа. Ці фільми легко адаптуються до світової аудиторії, їх можна редагувати та упаковувати для конкретних результатів служіння.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button