Новини суспільства

Вчені винайшли метод діагностики тривожних розладів за допомогою аналізу крові

Американські дослідники виявили 19 біомаркерів крові, за якими можна передбачити ризик розвитку тривоги та інших розладів настрою.

Джерело: УП Життя

За допомогою цих біомаркерів можна встановити поточний стан людини та майбутній ризик, що дуже важливо для підібрання лікування.

Під час дослідження науковці аналізували кров учасників на наявність біомаркерів, що вказують на ризик тривоги, та з’ясували, що ці біомаркери дійсно допомагають передбачати ризик тривожних розладів.

Читайте також:

Результати дослідження опубліковані у журналі Molecular Psychiatry. Цей аналіз допоможе пацієнтам з тривожними розладами підібрати ефективний курс лікування та запобігти розвитку тривожних розладів в майбутньому.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button