Світ

Місія «Христос є відповідь» проведе третій крусейд в Ефіопії

З 24 по 27 лютого 2022 року у місті Хассана відбудеться масштабна подія: третій євангелізаційний крусейд в Ефіопії. Організатори − міжнародна місія «Христос є відповідь» спільно з місцевими церквами.

Джерело: Прес-центр місії «Христос є відповідь»

Упродовж чотирьох днів планується проведення євангелізаційних зібрань. Організатори очікують понад 50 тис. людей.

«Першочергова ціль проведення таких заходів – це розповісти людям про Бога і Його безмежну любов до кожної людини. Адже тільки Він може змінити життя на краще і дати надію. Ми будемо молитися за слухачів та їхні потреби і віримо, що Бог відповість», – поділився директор місії «Христос є відповідь» Тарас Сень.

Служителі та партнери місії «Христос є відповідь» в Ефіопії проводять масштабну підготовку: запрошують відомих місцевих християнських співаків, готують спеціальне місце та звукову апаратуру, активно співпрацюють з місцевими пасторами та єпископами.

крусейд в Ефіопії

Медіавідділ місії «Христос є відповідь» в Ефіопії для проведення крусейду підготовлює до друку сто тисяч євангелізаційних газет.

Під час крусейду відбуватимуться офтальмологічні клініки для мусульман та всіх, хто потребує подібної допомоги. Усі охочі матимуть змогу перевірити зір та безкоштовно отримати окуляри, а також почути Благу Звістку.

Завдяки підтримці небайдужих людей служителі зможуть підготувати й роздати продуктові набори для тих, хто цього потребує.

Для ефіопських служителів планують провести навчальні семінари та сімейні зустрічі. Не менш важливе завдання, яке стоїть перед служителями з України, – це передати досвід проведення євангелізаційних та благодійних заходів служителям і місіонерам в Ефіопії.

Нагадаємо, другий євангелізаційний крусейд в Ефіопії восени минулого року зібрав 100 000 людей у місті Дюрамі. Тоді представники Місії провели навчання для пасторів і служителів, офтальмологічну клініку, розробили стратегію розвитку спільно з філією медіавідділу, роздали тисячі євангелізаційних газет «Христос є відповідь» амхарською мовою, вперше поставили євангелізаційний намет і роздали продуктові набори для бідних.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button