Новини суспільства

Ліки будуть доступні без рецепту у зоні бойових дій та на окупованих територіях

Згідно з рішенням Кабміну, з 1 квітня рецептурні препарати відпускатимуться без рецепта на тимчасово окупованих територіях та в зоні бойових дій.

Джерело: Дзеркало Тижня

Згідно з постановою КМУ №542 від 7 травня 2022 року, дію якої розраховано до дня припинення чи скасування воєнного стану, починаючи з 1 квітня 2023 року, рецептурні препарати можуть бути відпущені за електронним або паперовим рецептом (у визначених законом випадках).

Проте, продаж рецептурних препаратів без рецепта дозволений виключно на тимчасово окупованих територіях, районах активних бойових дій або тих, які знаходяться в оточенні. Перелік таких територій затверджує Мінреінтеграції.

Читайте також:

Для жителів зазначених районів, відпуск ліків можливий без рецепта, за умови, що працівники аптек нададуть пацієнту роз’яснення щодо застосування лікарських засобів відповідно до інструкції.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button