Україна

Сьомий Національний день молитви за Україну відбудеться 11 червня 2022 року

Сьомий Національний день молитви за Україну відбудеться 11 червня 2022 року.

Джерело: Facebook

В Українському дому Біблії на спільному засіданні Глави українських церков було проаналізовано етапи підготовки та наголошено на важливості проведення міжконфесійного молитовного заходу.

Члени Духовної Ради ухвалили стратегічні рішення, визначили основні молитовні потреби та вирішили щорічно проводити Національний день молитви.

Також Члени правління Українського біблійного товариства відзначили високий рівень організації та долучилися до розвитку молитовного служіння.

На засіданні був присутній британський міністр Девід Хасавей, який привітав усіх присутніх та відзначив унікальність міжконфесійної єдності в Україні та свободу віросповідання.

Читайте також: 

Вадим Преображенський, директор служіння, звернувся до церковних діячів зі словами, які використав король Великобританії Георг VI у своєму різдвяному зверненні до народу в 1939 році:

«І промовив я до чоловіка, що стояв у воріт нового року: “Дай мені світло, щоб мені ступати у невідоме мирно”. А він відповів: “Ідучи у темряву, ти долоні свої вклади у Руки Бога. Це буде для тебе краще за світло та безпечніше за будь-який відомий шлях”».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 2-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button